Momencik, trwa przetwarzanie danych   trwa ładowanie…
Logowanie
x 
Login:
Hasło:
 
  Nie masz konta? Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła? Odzyskaj hasło
Nie dostałeś linku aktywacyjnego? Wyślij go ponownie
Powód archiwizacji
X 
Podaj powód archiwizacji:
Lub zostaw pole wyżej puste i wybierz z gotowych:
 

Kazet

 • Powszechnie kojarzony Wielki Megustator, którego komiksy uchodzą za światowej klasy arcydzieła
  • Komixxów na głównej: 101 z 102
  • Oryginalnych komixxów: 0
  • Punktów za komixxy: 20800
  • Komentarzy: 274
  • Punktów za komentarze: 1044
  Zamieszcza
  komixxy od:
  5 stycznia 2016 o 18:51
  Ostatnio: 16 lutego 2018 o 14:39
  O sobie:

  Z komixxami (niemal) od zawsze,(oby) na zawsze.
  Hobby: Bazgranie w paincie, odpowiadanie na komentarze.
  Chciałbym zachęcić jak najwięcej osób do tworzenia, bo jak widać talent nie jest najważniejszy, a chcieć to móc.
  Komixxy to nasza wspólna pasja. Najważniejsza w tym wszystkim jest dobra zabawa.

  Ściana

  Przygody Artura #3

  Wrzucone 14 lutego 2018 o 0:06 przez Kazet (PW) | Skomentuj (9) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Przygody Artura #3 – Ej stary, co jest? Artur, patrz!
Lidka stoi sama pod klasą! Podoba ci się, co Edzio? Jeszcze jak! To podbij do niej i zagadaj. Czasami szczęście jest na wyciągnięcie ręki. Czasem wystarczy mu tylko delikatnie dopomóc... Ale co, tak po prostu? Nie, z fajerwerkami. 
Edek, przecież ona cię nie ugryzie! Masz rację, Artur!
Dobra, idę do niej! Powodzenia, zuchu.
Pamiętaj - ona nie gryzie! ...ale czasami zdarzają się sytuacje, w których po czasie wychodzi, że najlepiej byłoby pozostać biernym obserwatorem. Jest higienistka dzisiaj w szkole? Miłość... Chyba żadne inne uczucie nie potrafi być tak piękne i podłe zarazem. 
A przecież nie ma nic złego w tym, że każdy pragnie kochać i być kochanym. Pamiętam i przeklinam ten dzień, który był punktem zwrotnym całej mojej relacji z Edkiem. A wtedy jeszcze nie miałem pojęcia, że to dopiero początek bagna, w które nieświadomie nas wepchnąłem.
  Głosów:
  56
  (w tym negatywnych:
  1
  )
  Trafił na główną z 96% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 55

  Przygody Artura #2

  Wrzucone 21 stycznia 2018 o 1:02 przez Kazet (PW) | Skomentuj (12) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Przygody Artura #2 – Nie ma w tym nic ponad oczywistość, jeśli powiem, że ciężkie chwile łatwiej przetrwać w dobrym towarzystwie. Polski... jak ja go nigdy nienawidziłem. A gorsze od zwykłej lekcji było tylko rozdawanie prac, których wyników mogłem się spodziewać. Chociaż zawsze pozostawała jeszcze iskierka nadziei. Edek był moim jedynym przyjacielem, to prawda. Nie dawało mi to jednak powodów, by rozporządzać jego życiem. Szkoda, że czasem brakowało go w kilku momentach, gdy potrzebowałbym czyjegoś wsparcia. Po prostu obecności osoby siedzącej obok. Kolejna praca... Artur! Trzeba przyznać, że bardzo interesująca... Styl i ortografia bez zarzutów. Natomiast sama praca jest nie na temat. Ale... ale przecież pisałem w odniesieniu do lektury. Zastosowałem się do polecenia, które było zadane! Arturze, a co do ciebie - to już kolejna jedynka z pracy pisemnej. Jeszcze trochę i będziesz zagrożony, więc zacznij pisać tak, jak się tego uczymy! ...bardzo ciężko było jednak znaleźć argumenty przeczące tej teorii. Czy byłem zazdrosny? Nie... Zazdrość to jedno z niższych uczuć, które odbiera człowiekowi najpierw godność, a następnie rozum. Chwilami żałowałem tylko, że poznał Żyrafę wcześniej niż mnie. Być może czuł się zobligowany, by siedzieć z nią na polskim. Tyle razy, wam wszystkim mówiłam, że jeśli polecenie polega na wyrażeniu swojej własnej opinii, to nie chodzi, żebyście pisali to, co się wam podoba, tylko to, co przerabialiśmy na zajęciach i to, co zarazem znajduje się w kluczu! Zawsze w głębi siebie próbowałem zaprzeczyć poglądowi, że szkoła niszczy kreatywność uczniów. Że jej głównym zadaniem jest wcielanie w życie pewnego społecznego konstruktu, mającego na celu wytworzyć bezpodmiotową masę ludzką...
  Głosów:
  60
  (w tym negatywnych:
  0
  )
  Trafił na główną z 100% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 60

  Przygody Artura #1

  Wrzucone 9 stycznia 2018 o 0:05 przez Kazet (PW) | Skomentuj (5) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Przygody Artura #1 – Zawsze jest ciężko odnaleźć się w nowym otoczeniu. Miałem wielkie szczęśćie, że niemal zaraz po przeprowadzce udało mi się poznać Edka. Szybko zostaliśmy przyjaciółmi. W życiu zawsze warto mieć przy sobie kogoś, z kim łączy nas taka mistyczna nić zrozumienia. W każdej relacji międzyludzkiej zdarzają się jednak pewne żenujące sytuacje, których chcielibyśmy uniknąć. A chociaż potrafić wymazać z pamięci zarówno swojej, jak i drugiej osoby. Artur, a powiedz tak szczerze. 
Czego ty się najbardziej boisz? To trudne pytanie Edku. ...ale jeśli miałbym określić, czego najbardziej boję się w życiu, to tego, że kiedyś zdarzy mi się niezauważalnie przekroczyć moralną granicę między dobrem i złem. Że pewnego dnia obudzę się wewnętrznie zagubiony, nie potrafiąc już dłużej określić kim jestem. Nie będę też potrafił ocenić etyczności swoich działań lub przestanę w ogóle się nad tym zastanawiać. Boję się samotności z tym związanej. Tego, że wyprzedając swe dawne ideały stracę ludzi, na których... Ja to się boję pająków. No... w sumie pająki są trochę odrażające. Ej, w ogóle kupiłem se ostatnio nową grę.
Wpadniesz po lekcjach? Jasne! Edek nauczył mnie jednej rzeczy, za którą już zawsze byłem mu wdzięczny - żeby wymagać zrozumienia od innych, należy najpierw umieć zrozumieć ich samych. Znajomość z Edkiem potrafiła chwilami doprowadzić mnie do stanu, w którym zapominałem o jednej, najważniejszej w moim życiu prawidłowości. Życie bowiem jest przecież niczym innym jak sztuką iluzji. Narzuca nam role, poza ramy których nie powinniśmy wychodzić nigdzie indziej, aniżeli przed sobą samym. ...
  Głosów:
  54
  (w tym negatywnych:
  0
  )
  Trafił na główną z 100% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 54

  Przemyślenia autora - słowo na niedzielę

  Wrzucone 31 grudnia 2017 o 15:20 przez Kazet (PW) | Skomentuj (4) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Przemyślenia autora - słowo na niedzielę – Co jest z tym sprzętem...?
Dobra, teraz chyba powinno działać! No, w końcu. Witam po raz kolejny. Przepraszam za usterkę, ale coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać. Pozwólcie zatem, że opowiem jakiś żart. Taki żenujący dowcip prowadzącego, czy coś w ten deseń.
A więc szło to tak... A kogo to niesie?
Nie zamawiałem żadnego towarzystwa.
Darujcie, sprawdzę tylko i zaraz wracam! *DING 
  DONG!* Dzień dobry, Policja internetowa! Coś takiego w ogóle istnieje? Nie. Ale nie jest to teraz istotne. Wie pan, że używanie znanych dowcipów w komixxach jest nielegalne? A czy ten punkt regulaminu nie został przypadkiem zmieniony już jakiś czas temu? No, proszę, jaki cwaniaczek się nam trafił! 
Pietras, skuj pana! Kurde... Z racji ostatniego spadku mojej aktywności, no i sukcesywnego porzucania niektórych serii ze względu na niskie zainteresowanie, chciałem głównie udowodnić, że żyję. Jednocześnie chciałbym oznajmić, że wciąż mam pewne pomysły, które zamierzam realizować w przyszłym roku. Z góry mi wybaczcie - jestem słaby w życzenia. Dobra, zatem czwarta ściana leży w gruzach.
 Nie chcę, żeby ten komixx był formą słupu informacyjnego, bo rozumiem, że wielu czytelnikom, moim zdaniem całkiem słusznie, taka forma może nie przypadać do gustu. No a z racji, że dziś ostatni grudnia, to życzę wszystkim użytkownikom przyszłego roku pełnego ciekawych pomysłów i barwnej twórczości!
  Głosów:
  57
  (w tym negatywnych:
  3
  )
  Trafił na główną z 88% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 54

  Agent 0-700: Operacja Błysk

  Wrzucone 12 grudnia 2017 o 23:47 przez Kazet (PW) | Skomentuj (5) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Agent 0-700: Operacja Błysk – *Rok 2023, 25 sierpnia, Warszawa* Szybciej, Swąd! 
Purpurowemu Baronowi bardzo zależy, żeby cię jak najszybciej zobaczyć. Byłoby mi znacznie łatwiej, gdyby Szanowna Pani Kapitan raczyła mnie rozwiązać. Taki z ciebie cwaniaczek, szto? 
A może chcesz się przekonać, jak szybko pójdziesz 
z przestrzelonymi kolanami? *2 lata wcześniej* *Sosnowiec, rok 2021, około 180 minut do godziny 0* Tylu dobrych chłopaków poszło dziś do piachu... I co z tego?
Co z tego, że cudem i resztką ludzi obroniliśmy miasto?
Ten szaleniec zamierza zrzucić na nas atomówkę. W samym centrum Europy! I nikt mu w tym nawet nie przeszkodzi! Pułkowniku, nie mamy nawet pewności czy oni faktycznie mają tę głowicę, czy to tylko blef... Jurek, niech to wszystko szlag!
Powiedz mi, jak ja mam stanąć przed Marszałkiem? Jak mu to wszystko powiedzieć?
  Głosów:
  47
  (w tym negatywnych:
  2
  )
  Trafił na główną z 91% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 45

  Z życia pewnej studentki: Nauka przed sesją

  Wrzucone 26 listopada 2017 o 22:32 przez Kazet (PW) | Skomentuj (13) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Z życia pewnej studentki: Nauka przed sesją – Kurczę, wypadałoby zacząć naukę nieco wcześniej w tym roku. 
Dobrze by było, żeby sesja poszła lepiej niż ostatnio... Zróbmy tak, żeby było sprawiedliwie: który przedmiot mi się trafi pierwszy w torbie, tego się dziś zacznę uczyć! *Szuru-szuru* A to co ma być!? Poważnie, 
skąd to się tutaj wzięło!? Jak tutaj 
weszłaś? Ty ostawiła otwarte drzwi.
  Głosów:
  64
  (w tym negatywnych:
  2
  )
  Trafił na główną z 89% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 62

  Agent 0-700: Śmierć nadejdzie pojutrze

  Wrzucone 20 listopada 2017 o 1:43 przez Kazet (PW) | Skomentuj (4) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Agent 0-700: Śmierć nadejdzie pojutrze –
  Głosów:
  55
  (w tym negatywnych:
  2
  )
  Trafił na główną z 88% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 53

  Agent 0-700: Zły, dobry i martwy

  Wrzucone 19 listopada 2017 o 1:05 przez Kazet (PW) | Skomentuj (8) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Agent 0-700: Zły, dobry i martwy – *10 października 2002r., Obwód kaliningradzki, Rosja* *ŁUPS!!!* Swąd, mam nadzieję, że się przedostałeś. Pamiętaj, twój transport nie może ryzykować wykrycia, więc musisz działać sprawnie i zgodnie z planem co do minuty! No proszę!
Cóż za wyczucie czasu! Tego właśnie oczekuję od ludzi, których sam wyszkoliłem.
Spodziewałem się, że przybędziesz z odsieczą, Swąd. Granit! Jak udało się panu uciec? 
I gdzie jest pułkownik Zawierucha? 
Musimy go uwolnić i szybko się stąd zwinąć. Nie będą na nas czekać! Misiek wzywa Agenta 0-700!
Swąd to ważne! Przechwyciliśmy pewną transmisję radiową.
Wynika z niej, że Granit zdradził. 
Powtarzam, Granit to zdrajca!
Pod żadnym pozorem nie ufać Granitowi!!!... Zabijałem tysiące razy, Swąd. Ale to przyjdzie mi z wyjątkowym trudem. 
Byłeś moim najzdolniejszym uczniem. Pułkowniku, a cóż to za neandertalskie obyczaje? 
Proszę natychmiast się wstrzymać! Najmocniej przepraszam, Mości Baronie! Rozstrzygniemy zaistniałą sytuację, tak jak przystało na ludzi szlachetnie urodzonych... ...mam rację, Panie Swąd? POWTARZAM!!! NIE. UFAĆ. GRANITOWI. SWĄD, ODBIÓR!!! Jozifow...
  Głosów:
  61
  (w tym negatywnych:
  0
  )
  Trafił na główną z 100% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 61

  Opad 2: Stalowa Sprawiedliwość

  Wrzucone 14 listopada 2017 o 1:11 przez Kazet (PW) | Skomentuj (6) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Opad 2: Stalowa Sprawiedliwość – To właśnie on!
PorMor! 
Największy skarb tego schronu, a większość nie wie o jego istnieniu! On jest... niesamowity! Wiedziałem, że ci się spodoba. Какого черта!?... Obywatele schronu numer 21-37!
Weszliście do strefy zabronionej! Poddajcie się lub 
nie będziemy mogli zapewnić wam bezpieczeństwa!!! Niesamowite!
Jak go zdobyłeś?
Ty wiesz jak go uruchomić, prawda? Niech to szlag!
To Sędzia Fret!!! Powtarzam! 
Macie 10 sekund by wyjść z rękami w górze! /Mam dziwne wrażenie, że Morozow miał z tym coś wspólnego.../ Musimy mu zwiać. 
Szybko, znam tylne wyjście!
  Głosów:
  63
  (w tym negatywnych:
  1
  )
  Trafił na główną z 96% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 62

  Opad 2: Nie Ufaj Nieznajomym

  Wrzucone 2 listopada 2017 o 23:45 przez Kazet (PW) | Skomentuj (19) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Opad 2: Nie Ufaj Nieznajomym – Barman, 
dla mnie jeszcze raz to samo! *Rok 2023, Schron numer 21-37 pod powierzchnią dawnego Sosnowca* A z panienką to my się chyba jeszcze nie znamy! 
Nazywam się Swąd. Jerzy Swąd.
A panienka jak ma na imię? Rosjanka. Ślicznie. Ukrainka? Jestem Katja. Eee... kiedy mnie jakoś specjalnie nie rajcują tego typu rzeczy... Ej, mała, uważaj, bo za moment Jurek znów odpłynie i będzie ci wymyślać te wszystkie fantasmagorie o tym jak kiedyś ratował świat przed wojną... Jurek, stary bajarzu, lubię cię, ale obaj wiemy, że jesteś już spłukany. Znasz zasady.
Wystarczy ci na dziś. To jak będzie 
z tą kolejką? Rosjanka?... No, to raczej rzadkość tutaj. Ten surowy typ urody... Tak jakbym skądś znał tę twarz... No dobrze, przejdźmy do konkretów. 
Wyglądasz mi na dziarską babkę. Myślę, że wiem co może cię zainteresować. Jeśli postawisz kolejkę to pokażę ci PorMora! Nie, nie, nie! PorMor! Prototypowa broń, którą zakosiłem z tajnej amerykańskiej bazy tuż przed tym, kiedy wszystko szlag trafił!
  Głosów:
  68
  (w tym negatywnych:
  4
  )
  Trafił na główną z 88% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 64
  Pokaż więcej komixxów