Ostatnio: 20 maja 2013 o 19:06

Ściana

zarchiwizowany

Fifa i True Story

Wrzucone 5 czerwca 2012 o 20:01 przez skate768 (PW) | Skomentuj (2) | było | Do ulubionych
    Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
    Fifa i True Story – Hmm.. Dawno nie grałem w Fife  więc zagram sobie mecza. Dobra teraz wybrać tylko zespoły. Jakiś czas poźniej. E tam nie grałem pół roku po prostu muszę się rozgrzać. Co ? 2 do 0.
To na pewno przypadek w drugiej połowie z nimi wygram. 3 do 0. Musze się wziąść do roboty bo zostało niecałe 15 minut. No mam karnego. Może mi się uda i troche zapału dostane. Co? jak ja tego nie trafiłem.
Teraz to na pewno przegram ale sprubuje do końca może trafie te trzy gole i doprowadze do remisu. Jak to możliwe przegrywam 4 do 0. Sprubuje przynajmiej chonorowego gola trafić. To już koniec. To oznacza tylko jedno.
    Głosuj: mocne ↑ · słabe ↓
    Ocena: 138 (Głosów: 184 )

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka – Co postacie z komixxów dostają na Dzień Dziecka Specjalnie Dla : Skate768 A ty co dostałeś na Dzień Dziecka? Napisz w komentarzach.
    Ocena: 489 (Głosów: 554 )

Koszywówka

Wrzucone 31 maja 2012 o 16:21 przez skate768 (PW) | Skomentuj (0) | było | Do ulubionych
    Koszywówka –
    Ocena: 124 (Głosów: 148 )

Domek z kart

Domek z kart –
    Ocena: 165 (Głosów: 195 )

Mały palec

Wrzucone 24 kwietnia 2012 o 15:47 przez skate768 (PW) | Skomentuj (0) | było | Do ulubionych
    Mały palec – Notatki wypisane na małym palcu Problem ?
    Ocena: 94 (Głosów: 109 )

Piciu ciąg dalszy

Wrzucone 31 marca 2012 o 10:10 przez skate768 (PW) | Skomentuj (0) | było | Do ulubionych
    Piciu ciąg dalszy – Czy ty to właśnie wypiłeś? Tak , a co? To był mój mocz na badania .
    Ocena: 344 (Głosów: 395 )

Mangusta

Mangusta –
    Ocena: 70 (Głosów: 91 )

Tato, tato

Wrzucone 19 grudnia 2011 o 17:51 przez skate768 (PW) | Skomentuj (0) | było | Do ulubionych
    Tato, tato – Tato ! Czego? Mama powiedziala ze jak nie przestaniesz pic to  odejdzie od ciebie ! Synek... ...Masz pozyczyc kase ?
    Ocena: 84 (Głosów: 125 )

Clowny

Wrzucone 18 sierpnia 2011 o 9:03 przez skate768 (PW) | Skomentuj (1) | było | Do ulubionych