Momencik, trwa przetwarzanie danych   trwa ładowanie…
Logowanie
x 
Login:
Hasło:
 
  Nie masz konta? Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła? Odzyskaj hasło
Nie dostałeś linku aktywacyjnego? Wyślij go ponownie
Powód archiwizacji
X 
Podaj powód archiwizacji:
Lub zostaw pole wyżej puste i wybierz z gotowych:
 

Konie2

 • Powszechnie kojarzony Zegar Ścienny, który bazgra w zeszytach kolegów
  • Komixxów na głównej: 15 z 15
  • Oryginalnych komixxów: 10
  • Punktów za komixxy: 53861
  • Komentarzy: 249
  • Punktów za komentarze: 629
  Zamieszcza
  komixxy od:
  1 czerwca 2011 o 8:26
  Ostatnio: 9 lipca 2020 o 2:31
  O sobie:

  Witam wszystkich! Jestem twórcą komixxów o Staszku Kwasigrochu, który wiele doświadcza w życiu. Jednak na moim profilu znajdziesz także trochę innych komixxów także mojego autorstwa.
  ********
  Stanisław Kwasigroch to koleś, który ma niezbyt ciekawe życie- codziennie musi mieć pecha. Dostaje w kość od trzech dresów, nie potrafi dogadywać się z dziewczynami, w dodatku jest kiepski z matmy, przez co grozi mu niezdanie. Jego wizytówką jest najczęściej żółty T-shirt, niebieskie jeansy, i plecak w kolorze zgniłej zieleni.

  Ukochanym pupilem Staszka jest kot rasy tajskiej, o imieniu Mruczek. Kot Mruczek podobnie jak Staszek jest pechowcem, tylko że on zmaga się z dwoma psami- Burkiem i Siarą.

  ~~~~~~~~~~~

  Mój nick- Konie2 ma wiele wspólnego z końmi, np: tyle że jeżdżę konno od 3 lat.

  wyróżniony komixx

  Pomoc od kujonów

  Wrzucone 12 lipca 2012 o 16:51 przez Konie2 (PW) | Skomentuj (71) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Pomoc od kujonów – O cholera! Nie odrobiłem pracy domowej z matmy! Jak jej nie zrobię, to nie zdam! Grozi mi jedynka! No tak! Kujony! Oni na pewno dadzą mi spisać! Pójdzie jak bułka z masłem!... Nioch! ...który konsumuje swoje iście wybitne marchewki! To było takie ekscytujące! Mhmm... Mów dalej... Nioch! Makary? Lary? Louis? No siemka chłopaki! Co u was słychać? Czego chcesz nędzny nieuku?! Pewnie domagasz się, abyśmy cię wyręczyli? Chcesz bezlitośnie nas wykorzystać?! Chrum!
   Chrum! Nioch!
   Chrum! Chrum!
  Siorb! Błagam! Pomóżcie mi! Jeśli nie dacie mi spisać pracy domowej, to nie zdam! To dla mnie bardzo ważne! Zawodzisz jak stary kot... Nioch!
   Chrum! Przepisuj! Dzięki! No, Kwasigroch! Widzę że się postarałeś. Jakoś tym psim swędem ci się udało... Się wie! Chrum!
   Chrum! Znalazł się! Margines społeczeństwa! Ale czekaj, czekaj! Sprawdzę jeszcze twoją wiedzę przy tablicy! Omg!... Hahahahaha! Widzicie to?! Piona, chłopaki! Zaraz wyjdzie szydło z worka! Ciekawe ile umiesz... Pisz! Zadanie pierwsze...
  Głosów:
  3322
  (negatywnych:
  55
  )
  Trafił na główną z 89% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 3322
  wyróżniony komixx

  Walenie konia

  Wrzucone 6 czerwca 2012 o 22:15 przez Konie2 (PW) | Skomentuj (49) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Walenie konia – Gdy Staszek jest sam w domu... Muszę zwalić konia! Ooo taak... tego mi brakowało! Ihaha! Ihaha! Prrr! Co to za dziwne odgłosy? Ech, dobra! Po zwaleniu konia sprawdzę co jest grane... Phi! Co za niedorzeczność! Jak można walić konia? Phi! Ja sobie zwalę człowieka! Ale mi tego brakowało! Ihaha! Ihaha! Prrr! Iihahaha! Co tam się k*rwa dzieje?! Bum! Zamknij tę mordę ty... Wa... Wacław? Co to ma znaczyć?! Tak! Walę człowieka! Zwalmy ludzi! Koni się nie wali! Ihaha! Ihaha! 
       Ihaha! Aaaaaaa! ... Prrr...
  Głosów:
  3884
  (negatywnych:
  79
  )
  Trafił na główną z 92% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 3884
  JP
  wyróżniony komixx

  Dres i sprawdzian z historii

  Wrzucone 21 maja 2012 o 21:39 przez Konie2 (PW) | Skomentuj (43) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Dres i sprawdzian z historii – Dziś sprawdzian! Mam nadzieję że się przygotowaliście! Ja pier*ole... Mogłem nie przyłazić! Opiepsze Zbycha za to że nic mi nie powiedział o sprawdzianie... Na lekcji historii... Dobra co my tu mamy... Ja pier*ole co to ma być?! O! A to co takiego? Nauczyciel o mnie pomyślał! Chyba zacznę chodzić na historię...
  Głosów:
  4242
  (negatywnych:
  13
  )
  Trafił na główną z 95% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 4242
  wyróżniony komixx

  Zaślepiony

  Wrzucone 14 maja 2012 o 21:19 przez Konie2 (PW) | Skomentuj (52) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Zaślepiony – Aaaaa! Ale wczoraj był melanż! Pewnie Romek ma olbrzymiego kaca... Żeśmy chlali... Zgłodniałem... Zrobię sobie płatki Hę?... Ale mnie oczy pieką! Ku*wa! Słabo widzę!... Co do... Co ku*wa?! Chyba jednak zrobię sobie kanapki...
  Głosów:
  3883
  (negatywnych:
  27
  )
  Trafił na główną z 94% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 3883
  wyróżniony komixx

  Zdradzony

  Wrzucone 4 maja 2012 o 0:11 przez Konie2 (PW) | Skomentuj (94) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Zdradzony – Mmchmmm... Jesteś taki uroczy! Świetnie się nam rozmawia, dogadujemy się nieźle... ale wiesz... Muszę Ci coś powiedzieć. No mów... Chętnie posłucham. Nie jesteśmy w tym wszystkim sami... Co chcesz przez to powiedzieć? Nie wiem czy Maciek Cię polubi... Nie chcę go opuszczać... Przeżyliśmy tyle wspólnych chwil... Ach... Pamiętam jak wspólnie zwiedziliśmy Paryż, Hiszpanię... Jaki Maciek? Ale nie denerwuj się tak! Phi! Aaa... Ale... Kocham Cię, ale nie pozwolę aby z Maćkiem coś mnie rozłączyło! Kocham Maćka! Jest taki uroczy i daje mi tyle pozytywnej energii! Uwielbiam gdy zawsze budzi mnie o poranku... Wszystkie są takie same! Ale jak możesz?! Jak możesz tak myśleć?! Tak?! To Cię uszczęśliwia?! Wrabianie jednego a spanie z drugim?! O! To ten kochanek mieszka razem z Tobą?! Co jeszcze powiesz?! No mów! Nie krępuj się! Od początku się domyślałem że masz innego na boku! Ty gnoju! Ty szmaciarzu! Jak możesz! Już nie jesteśmy razem! To koniec! Chodź Maciusiu! Idziemy! Aaa... Ale jak to Maciek?! Maciek to PIES?! Jak to... Co do... Nie słuchaj tego idioty, mój kochany Maciusiu! Kochanie zaczekaj!
  Głosów:
  4657
  (negatywnych:
  56
  )
  Trafił na główną z 91% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 4657
  wyróżniony komixx

  Wyjmujemy karteczki!

  Wrzucone 12 kwietnia 2012 o 20:19 przez Konie2 (PW) | Skomentuj (68) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Wyjmujemy karteczki! – No to co? Wyjmujemy karteczki! Coo? Ale jak to?! Nikt się nie nauczył! Niech pani nie robi kartkówki! Z czego?! Jak?! Kiedy?! Eee no! Ludzie! Protestujcie! Nie chcemy tej kartkówki, prawda?! Powiedzcie że nic się nie uczyliście! Eee... Staszku...? Czego?! Chciałem spytać, czy masz może kartkę pożyczyć? Kto ma pożyczyć farby?! Hę...? Ugh...
  Głosów:
  4454
  (negatywnych:
  45
  )
  Trafił na główną z 92% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 4454
  wyróżniony komixx

  True story

  Wrzucone 1 kwietnia 2012 o 16:35 przez Konie2 (PW) | Skomentuj (79) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  True story – Aaaaaaaa! 
Zieew... Włączę sobie kompa... Idę wybrać sobie coś na śniadanie... Zerknę co tam na komixxach... Klik! 
Klik! Reszta dnia... ...i mija... Czas mija... Późnym wieczorem... O rety! Ale się zasiedziałem! Ale posłucham sobie jeszcze MP3... Tic!
   Tac! Tuc! 
Tac! Tuc!
Tic! W końcu Staszek poszedł spać... Eeekheemm... Ja pier*ole! Znowu nie odrobiłem lekcji! Jeszcze z matmy było... Dobra... piszemy... Zadanie 2 strona... Nazajutrz rano w poniedziałek Rano w niedzielę...
  Głosów:
  5106
  (negatywnych:
  123
  )
  Trafił na główną z 90% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 5106
  wyróżniony komixx

  Niedoceniany osiołek

  Wrzucone 8 kwietnia 2012 o 15:55 przez Konie2 (PW) | Skomentuj (75) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Niedoceniany osiołek – Ty, patrz! Idzie ten przymuł! Czego tu szukasz koniowata podróbko? Wyp*erdalaj stąd! To nasz teren! Ej! Mam takie samo prawo jak wy do przebywania tutaj! Co... Przyszedłeś się nażreć naszej paszy? Leć wżerać tamtą starą trawę koło stodoły! To posiłek dla takich jak ty! Hihihihihi! Hahahaha! Zwariowałeś? Tam trawa pewnie smakuje jak brudna ścierka, a poza tym mój wygląd się nie liczy! Jestem koniowaty i z końmi dużo mnie łączy! Hahahahaha! Słyszałeś to? Z końmi dużo mnie łączy... Najpierw musisz zdać na kucyka! Chyba że się dobrze zakręcisz to Cię wezmą za karuzelę! Bum! Iiiiiaaa!! Hahahaha!! Hahahaha! Hahahahaha! Hahahaha! Hahaha! Co za kretyn! Jeszcze tego pożałują... Ałł... Następnego dnia Jaka ona jest piękna! Te jej naoliwione oczy, arabski wdzięk! Na pewną będę z nią miał pięknego arabskiego źrebaka! A ty co się gapisz, koniowaty?! Do pokrycia wezmą mnie, a nie Ciebie, ofermo! Ty się nie nadajesz bo nie jesteś koniem! Hahaha! Grrrrr... Ale ona jest śliczna... Moja pasją są muły... Muły są bardzo wytrzymałe i wydajne w pracy... Będę potrzebował takiego muła! Akurat dobrze się składa! Mam świetnego osła katalońskiego, który pokryje pana klacz, i spłodzi bardzo dobrego, wytrzymałego muła! Na razie pokrako! Ta klacz już jest moja! Ale... ale! Jjjak too...? Cooo? To ja przyszedłem popatrzeć jak ruchasz tę siwą, a tu zamiast Ciebie ten idiota?! Iiiiaaaa!
  Głosów:
  3985
  (negatywnych:
  29
  )
  Trafił na główną z 87% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 3985
  wyróżniony komixx

  Koszmarny dzień Mruczka

  Wrzucone 25 marca 2012 o 17:26 przez Konie2 (PW) | Skomentuj (87) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Koszmarny dzień Mruczka – Wreszcie chata wolna... Mruuu... Myślisz że ujdzie Ci to na sucho?! Ale o co chodzi, Burek? Wczoraj podrapałeś mojego kumpla. Przyszliśmy się za to odegrać! Ale ja nikogo nie podrapałem! Wrrrrrr.... Wrrrr!! Po krótkiej chwili do domu przychodzi Staszek Staszek Kwasigroch wychodzi na chwilę do sklepu Ałł... Miauu... Miaaaauu! Miau... Ech, te marcowe koty... Z kim się tak Mruczku pogryzłeś? Miaau... Lecę po plastry! Hau! Hauu! Miauuu!!! Brakowało tu jeszcze stłuczonych talerzy! Miau? Hauu! Hau! Bum! Brzdęk! O nie! Pan idzie! Lepiej się schowam! Mruuczku...! Jasna cholera! Mruczek!! Coś ty spie*dolił?! Mrrau... Miaaauu! O rany! To był sen! To był sen! Jak dobrze że nie mieszkam z psami! Miau! Hehe! Co Ci się ciekawego śniło, Mruczku?
  Głosów:
  3691
  (negatywnych:
  53
  )
  Trafił na główną z 87% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 3691
  wyróżniony komixx

  Opuszczony przez Boga

  Wrzucone 12 marca 2012 o 21:20 przez Konie2 (PW) | Skomentuj (107) | było | Do ulubionych
  Pokaż całego komixxa… Zawsze pokazuj długie komixxy
  Opuszczony przez Boga – O nie! Znów jedynka?! 
Ojciec mnie zabije...! No pięknie... jeszcze deszcz pada... O! Kryjówka! Przeczekam w niej deszcz! Ej, ty! Kwasigroch! Wy*******aj z naszej posesji! Pobijemy Cię!! Leć do domu kwasić groch, leszczu! Hehehehehe! Aaaaaaa!!! Jak ty się g*wniarzu uczysz?! Kara na komputer i marsz do pokoju się uczyć! Chlip... Trzask! Czy jest na tym świecie dobro? Czy jest na tym świecie ktoś kto liczy się z moimi uczuciami? Chyba tylko Bóg mnie ceni...! COOOO??!! Le patrzy w okno Cześć tato... Dziś znów dostałem jedynkę z matematyki... Le po powrocie do domu Le powrót do domu Stanisław Kwasigroch- jedynka... Le pani oddaje sprawdziany
  Głosów:
  5403
  (negatywnych:
  19
  )
  Trafił na główną z 90% ocen pozytywnych
  mocne ↑ 5403
  Pokaż więcej komixxów